Vysoké lesky

Falco – lesklé LDTD a LMDF
Predstavujeme vám novinku od výrobcu Falco – materiály v inovatívnej, kvalitnej vysokolesklej štruktúre FS70. Kolekcia sa skladá z 20 dekorov, zahŕňajúcich 14 uni-farieb, 4 drevné textúry a 2 dekory z línie Fantasy. Skladom v IW Trend vám ponúkame spolu 14 lesklých dekorov Falco v prevedení obojstranne lesklé a taktiež jednostranne lesklé laminované povrchy. Ako nosný podklad priamej laminácie ponúkame DTD alebo MDF doska rôznych hrúbok. Dodať je možné taktiež lesklé HPL lamináty v štruktúre FS70 a identické lesklé ABS hrany rôznych šírok.
Akrylový zrkadlový lesk - Falco
Ponúkame Vám dosky Falco s povrchom vo vysokom- zrkadlovom lesku (len unifarby). Má najvyššiu kvalitu lesku z momentálne dostupných materiálov. Jeho vlastnosti umožňujú použitie kdekoľvek, vrátane reprezentatívnych priestorov (hotely, banky...), na dvierka kuchynských liniek, interiéry domácností a firiem. Jeho dokonalý lesk a rovnosť povrchu Vám zaručujú dokonalý dizajn z vysokého lesku. Pre jeho nižšiu odolnosť (rovnaká, ako striekané materiály), voči poškodeniu je vhodný na použitie hlavne na dvere, obloženia a rôzne okrasné plochy. Dodávame na nosiči MDF hrúbka 18,6 mm. Ku každému dekoru sú dostupné identické vysokolesklé hrany ABS.
Thermopal
Ide o veľkoplošný materiál s povrchom vo vysokom lesku a odolnosťou porovnateľnou s pracovnými doskami. Jeho vlastnosti umožňujú použitie kdekoľvek od reprezentatívnych priestorov (hotely, banky...), cez kuchynské linky, interiérov domácností až po nemocnice a laboratóriá. Vzhľadom k tomu, že na povrchu sú použité HPL lamináty, má veľmi vysokú odolnosť (porovnateľná, ako u pracovnej dosky ).
Senosan
Ponúkame Vám materiál s jedinečným povrchom vo vysokom- zrkadlovom lesku (len unifarby). Má najvyššiu kvalitu lesku z momentálne dostupných materiálov. Jeho vlastnosti umožňujú použitie kdekoľvek, vrátane reprezentatívnych priestorov (hotely, banky...), na dvierka kuchynských liniek, interiéry domácností a firiem. Jeho dokonalý lesk a rovnosť povrchu Vám zaručujú dokonalý dizajn z vysokého lesku. Pre jeho nižšiu odolnosť (rovnaká, ako striekané materiály), voči poškodeniu je vhodný na použitie hlavne na dvere, obloženia a rôzne okrasné plochy. Dodávame na nosiči MDF hrúbka 18 mm. Vieme Vám dodať aj hotové naformátované, ohranované dvierka na mieru (informujte sa u našich obchodníkov)
Polyglos – dizajnová rada „Dážď“ (Rain)

 
 
Dizajnová novinka s vysokou estetickou hodnotou.
Polyglos – dizajnová rada „Dážď“, sú MDF dosky so špeciálnou vzorovanou povrchovou úpravou, v rozmere 2650 x 1030 mm v hrúbkach 19 a 10 mm..
Vzor vo zvislej polohe má pruhovanú štruktúru, ktorá pripomína stekanie dažďovej vody po skle. V horizontálnej polohe napodobňuje vlnenie vodnej hladiny. Odolnosť povrchovej úpravy je rovnaká, ako lakovaná plocha (vysoká tvrdosť). Využitie tohto produktu je najmä pri výrobe vstavaných skríň, nábytkových a kuchynských dvierok a pod.
Uvádzací tovar (8 prevedení, v rozmere 19x2650x1030mm), je už k dispozícii na našom sklade, v Bratislave.
Copyright © 2o15 IW TREND s.r.o. All right reserved Webdesign: mymedia